Jakie są Zaufane Źródła Do Przeglądarki Internetowej Co Poleca Chrome

Jakie są Zaufane Źródła Do Przeglądarki Internetowej Co Poleca Chrome

Rozszerzenia z Chrome Web Store zostały zaprojektowane przez programistów z Google, tak aby można było je wykorzystać na dwa rozwiązania. Metody te są dostępne dla najpopularniejszej przeglądarki świata. Popularność przeglądarki zawdzięczają naszym działaniom w internecie. Większość z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez zaglądania na email czy facebook. Aby móc z nich korzystać poruszamy się po przeglądarkach, np. chrome.

Dodatkowo rośnie liczba webaplikacji, które urozmaicają nam czas. Rozrywka ta sprawia, że jest nam przyjemnie, a programiści tak projektują interfejsy sklepów, aby łatwiej dokonywać zakupów. Robimy je online z coraz większym zaangażowaniem. A zakupy docierają do nas coraz szybciej, dzięki takim systemom zarządzania jak systemy klasy ERP.

Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z mobilnych sklepów, Chrome udostępnia rozszerzenie Chrome Web Store. Nie jest to nic nowego ale firma z Mountain View pomyślała o czymś jeszcze. Udoskonaleniem tym są dwie nowe odznaki, które są przez nich przydzielane najlepszym aplikacjom. Użytkownik będzie miał ułatwienie przy podejmowaniu decyzji. Wystarczy, że zobaczy on czy dana aplikacja ma przydzieloną którąś z odznak.

Dodatkowo aplikacja ta nie zaśmieca i nie obciąża komputera. Sprawne działanie Chrome Web Store z nowymi odznakami ma poprawić jakość korzystania z usług Google.

Będzie to odznaka o nazwie polecane. Kolejną opcją jest ustawianie danych deweloperów jako zaufanych twórców. W ten sposób zwiększy się bezpieczeństwo danych, sieci oraz użytkowników. Drugą odznaką jest taka o nazwie Zweryfikowany Dostawca, która trafi do partnerów Googla, działającymi zgodnie z zasadami Developer Program Policy.

Webaplikacje cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Urozmaicają nam czas i powodują, że jest nam milej na sercu. Każdy z nas lubi przechodzić kolejne lvle gier czy móc słuchać ulubionej muzyki. Google wystosował na Chrome rozszerzenie, które ułatwia wybór aplikacji.

Źródło: spidersweb.